DOMOV NOVICE O KLUBU EKIPE TEKME GALERIJA KONTAKT SPONZORJI
  Novice:

9.2.2012

Končan prvi del 1. B DRL za rokometašice Millenniuma

Rokometašice ŽRK Millenniuma iz Svetega Jurija ob Ščavnici so minuli vikend odigrale zadnjo tekmo prvega dela tekmovanja v 1. B državni rokometni ligi Vzhod. Po končanem prvem delu so se uvrstile v končnico za uvrstitev od 1. do 8. mesta in po zbranih točkah zasedajo odlično 3. mesto v skupni 1. B ligi. Drugi del tekmovanja se za rokometašice iz Pomurja začne 3. marca, ko bodo na gostovanje odšle v Kranj k ekipi RK Sava.

Na povratni tekmi Millennium iztržil zmago

ŽRK MILLENNIUM : RK RAČE - STARŠE 22:21 (8:10)

Športna dvorana Radenci, 150 gledalcev, sodnika: Anderlič Ivan in Zorli Peter

V 11. krogu 1. B državne rokometne lige vzhod so rokometašice iz Svetega Jurija ob Ščavnici v povratni tekmi gostile RK Rače - Starše. Kljub slabšemu začetku in prvemu polčasu, ki se je končal z  8 proti 10 v prid gostjam, se domačinke niso predale in z boljšo igro v drugem polčasu parirale gostjam. Potem ko so na prvi tekmi rokometašice iz Rač za 16 golov nadigrale Millenniumovke, so tokrat rokometašice Millenniuma pokazale drugo, boljšo igro. Po dramatičnem koncu so slavile domačinke z rezultatom 22:21. S tem ostajajo neporažene na domačem parketu in trenutno uvrščene na 2. mestu na lestvici 1. B DRL vzhod.

Millennium: Kolbl Tina 5, Pihlar Laura 4, Kurbus Sabina 3, Varga Mateja, Karnet Karla, Šijanec Martina, vse po 2, Čeh Tina in Petrovič Tjaša po 1, Kaučič Barbara, Kolosovski Sara, vratarka Naubauer Andreja, trener Žinkovič Boštjan, vodja moštva Vrbnjak Karl
Rače - Starše: Frangež Asja 6, Selinšek Barbara 5, Kelc Nika 4, Divjak Andreja 3, Muhič Doroteja 2, Selinšek Mateja 1, Rodošek Žana, Kac Teja, Ekart Laura, Kirbiš Ana, Pignar Špela, Žnuderl Maja, vratarki Gril Marina in Pušnik Neška, trener Žuran Mitja, vodja moštva Selinšek Drago

Sedemmetrovke: Millennium 3 (0), Rače 3 (3)
     Izključitve: Millennium 12min, Rače 8 min

17.12.2011

ŽRK BREŽICE : ŽRK MILLENNIUM 24:24 (12:7)

Športna dvorana Brežice, sodnika: Majer Dominik in Žitnik Boštjan

V 10. krogu 1. B državne rokometne lige vzhod so rokometašice Ženskega rokometnega kluba Millennium iz Svetega Jurija ob Ščavnici gostovale v Brežicah. Pomurske rokometašice so se na gostovanje odpravile oslabljene in v pričakovanju zelo težke tekme, saj se z ekipo Brežic potegujejo za 2. mesto na lestvici. Domačinke iz Brežic so že v prvem polčasu povedle in na odmor odšle s prednostjo, z rezultatom 12 proti 7. Gostje iz Sv. Jurija ob Ščavnici se kljub nezavidljivemu rezultatu niso predale in se z dobro igro v drugem polčasu približale domačinkam. V 55. minuti so Millenniumove izenačile, v 56. minuti pa celo povedle, vendar so na koncu iztržile izenačen rezultat 24 proti 24 in iz Brežic odnesle pomembno točko.

Millennium: Kolbl Tina 6, Kurbus Sabina in Kreft Danijela 5, Varga Mateja 3, Pihlar Laura in Šijanec Martina 2, Čeh Tina 1, Karnet Karla, Petrovič Tjaša, vratarka Neubauer Andreja, trener: Žinkovič Boštjan, vodja moštva: Vrbnjak Karl, pomočnik trenerja: Pučko Ernest

Brežice: Veble 8, Hotko 5, Markovič, Smrekar, Simončič in Medved K. 2, Medved M., Kožar in Horžen 1, trener: Simončič Tadej

Sedemmetrovke: Millennium 3 (2), Brežice 3 (3)
     Izključitve: Millennium 4 min, Brežice 2 min

4.12.2011

ŽRK MILLENNIUM : ŽRK BRANIK 27:24 (14:16)

Rokometašice iz Svetega Jurija ob Ščavnici so danes v Radencih gostile nasprotnice iz Maribora. Lokalni derbi med Millenniumom in Branikom velja za obe ekipi eno najpomembnejših tekem v sezoni, saj sta kluba edina predstavnika ženskega rokometa v 1. B ligi na območju Štajerske. Na prvem srečanju v Mariboru so slavile rokometašice Millenniuma in sedaj svojo premoč dokazale še na domačem parketu.
V prvem polčasu je kazalo bolje gostjam, saj so si po izteku 30. minut priigrale prednost dveh zadetkov. Drugi polčas pa so domačinke dokazale zakaj doma še niso bile poražene. Kljub zelo izenačeni igri so v 40. minuti tekme prevzele vodstvo, ki so ga držale vse skozi do konca in zmagale z rezultatom 27 proti 24. Rokometašice Millenniuma so s tem dosegle 5 zmago v tej sezoni.

Millennium: Rajh Barbara 7 (5), Karnet Karla in Pihlar Laura 6, Kurbus Sabina 4, Kreft Danijela 2 (1), Kolbl Tina in Šijanec Martina 1, Čeh Tina, Kaučič Barbara, Kolosovski Sara, Petrovič Tjaša, Varga Mateja, Gregorec Tea, vratarki Neubauer Andreja in Lara Rajh; trener Boštjan Žinkovič in vodja moštva Karl Vrbnjak
Branik: Stanko 8 (5), Koljič 7, Ozmec 4, Repič 3, Narat in Gomilšek 1, Želj, Korpar, Dukarič, Hrastnik, Vrečič, Jelača; trener Gregor Cvetko in vodja moštva Stanko Matjaž

Sedemmetrovke: Millennium 6 (6), Branik 7 (6)
     Izključitve: Millennium 14 min, Branik 2 min

27.11.2011

Dvojna zmaga Millenniuma!

V nedeljo sta ekipi starejših deklic in članic Žrk Millenniuma v Radencih gostili rokometašice iz Nazarja. Starejše deklice so dosegle prvo zmago v letošnji sezoni in proti Nazarju slavile z 21 proti 20. Članice, ki so prav tako gostile ekipo iz Nazarja, v tekmi 7. kroga 1. B državne rokometne lige ostajajo neporažene na domačem parketu. V prvem polčasu so se gostje iz Nazarja še uspevale upirati in držati rezultat, saj sta ekipi na odmor odšli z izidom 14 proti 12. V drugem polčasu pa so domačinke pokazale dobro igro v napadu in izjemno borbenost v obrambi ter tako strle odpor rokometašic iz Nazarja. Z rezultatom 28:22 so Millenniumovke dosegle 4. zmago v sezoni.

ŽRK MILLENNIUM : RK NAZARJE 28:22 (14:12)
Športna dvorana Radenci, 100 gledalcev, sodnika: Arh Borut in Pajič Ilija

Millennium: Rajh Barbara 9, Petrovič Tjaša in Šijanec Martina 4, Kreft Danijela in Karnet Karla 3, Kolbl Tina 2, Čeh Tina 1, Pihlar Laura 1, Varga Mateja 1, Kaučič Barbara, Kolosovski Sara, Gregorec Tea, Kurbus Sabina, vratarki Neubauer Andreja in Rajh Lara; trener: Žinkovič Boštjan

Nazarje: Melavc S. 11, Lamper in Kramer 3, Melavc N. in Bitenc 2, Danojevič 1; trener: Dobnik Branko

Sedemmetrovke: Millennium 5(3), Nazarje 7(5)

Izključitve: Millennium 10 minut, Nazarje 4 minute

13.11.2011

Zmaga Millenniuma nad "nepremagljivim" Krimom

ŽRK MILLENNIUM : RK KRIM MERCATOR "B" 34:33 (17:13)

Športna dvorana Radenci, 100 gledalcev, sodnika: Anderlič Ivan in Zorli Peter

Po bolečem porazu v Račah prejšnji teden so članice ŽRK Millennium-a, pod vodstvom trenerja Boštjana Žinkoviča, pokazale, da tekem na domačem terenu ne predajo in po težki in razburljivi tekmi slavile 3. zmago v letošnji sezoni. Z rezultatom 34:33 so premagale "nepremagljivi" Krim Mercator "B", drugo ekipo državnega klubskega prvaka Krim Mercatorja. Celotno tekmo so domačinke bile korak pred gostjami in z dobro igro držale rezultat v svojo korist. Tako so ob koncu prvega polčasa vodile z 17 proti 13. Tudi drugi polčas so odlično začele domačinke, saj so rezultat povišale na 5 golov razlike v korist Millennium-a. Krimovke, ki jih je vodila ena najboljših nekdanjih rokometašic slavnega Krima Olga Čečkova, se niso predale in v zadnji minuti znižale rezultat na en gol razlike, kar pa ni zadostovalo za točke. Dobra igra in neusmiljen boj za zmago na domačem igrišču je tako Millenniumove rokometašice popeljal do 3. zmage letos in na trenutno 3. mesto na lestvici 1. B DRL vzhod.

Millennium: Pihlar Laura 9, Šijanec Martina in Kurbus Sabina po 6, Kolbl Tina 4, Varga Mateja 3, Petrovič Tjaša 3, Kreft Danijela 3, Karnet Karla, Kolosovski Sara, Kaučič Barbara, Čeh Tina, vratarki Neubauer Andreja in Rajh Lara; trener: Boštjan Žinkovič, vodja moštva: Karl Vrbnjak
Krim: Jurič 8, Potisek 7, Zulič 5, Sunorič 4, Petauer, Dorič, Čehič in Pavič po 2 zadetka; trenerka: Olga Čečkova

Sedemmetrovke: Millennium 3(3), Krim 8(3)

Izključitve: Millennium 14 minut, Krim 4 minute

28.10.2011

Druga tekma, druga zmaga!

ŽRK BRANIK : ŽRK MILLENNIUM 24:25 (10:15)

Športna dvorana Lukna (Maribor), sodnika: Karpan Martin in Huzjak Gašper

V petek 28.10.2011 so si naše članice priigrale novo zmago. V zaostali tekmi prvega kroga 1.b državne rokometne lige - vzhod so premagale ekipo ŽRK Branik iz Maribora. Naše rokometašice so v prvem polčasu pokazale dobro in borbeno igro in tako na odmor odšle s 5 goli prednosti. V drugem polčasu so boljšo igro pokazale Mariborčanke, a naše punce se vseeno niso predale in tekmo po razburljivem koncu zmagale z minimalno razliko.

Millennium: Rajh B. 9, Karnet 5, Šijanec 4, Kurbus 3, Kolbl 3, Kreft 1

Branik: Gomilšek 6, Ozmec 5, Koljič 5, Valentan 3, Narat 2, Žunec 1, Repič 1, Hrastnik 1

Sedemmetrovke: Millennium 1(1), Branik 7(6)

21.10.2011

Novo sezono začeli z zmago!

ŽRK MILLENNIUM : ŽRK BREŽICE 22:21 (10:11)

Športna dvorana Radenci, 150 gledalcev, sodnika: Begič Darko in Backovič Ozren

V prvi tekmi nove sezone 1. B državne rokometne lige za članice so naše rokometašice po napeti končnici premagale rokometašice iz Brežic. Slednje so sicer večino tekme vodile in vse je kazalo, da bodo domačinke ostale praznih rok. Po nekaj uspešnih posredovanjih v obrambi in napakah Brežičank, pa se je tekma v zadnjih petih minutah začela prevešati v prid domačink.

Rokometašice Millenniuma so tako dobro minuto pred koncem izenačile, nakar so Brežičanke zapravile napad, domačinke pa 20 sekund do konca zadele in uspešno ubranile še zadnji napad gostij. Končni rezultat tekme je bil 22:21 in dve točki sta tako po razburljivi končnici ostali doma.

Millennium: Rajh B. 7, Kreft 4, Pihlar 3, Karnet 3, Šijanec 2, Kurbus 2, Kolbl 1

Brežice: Veble 6, Predanič 3, Kožar 3, Markovič 2, Zorko 2, Hotko 1, Markovič 1, Medved 1, Simončič 1, Rožman 1

Sedemmetrovke: Millennium 7(5), Brežice 3(2)

Izključitve: Millennium 8 minut, Brežice 8 minut

19.10.2011

Prva tekma sezone 2011/2012

18.9.2011

Memorial Hilde Švajger

V nedeljo 18.9.2011 so se naše članice udeležile memoriala Hilde Švajger, ki ga je organiziral Ženski rokometni klub Branik.

1.tekma: ŽRK Branik : RK Rače 18:19

2.tekma: RK Rače : ŽRK Millennium 15:28 (Pihlar 8, Kreft 5, Rajh B. 4, Varga 2, Kotnik 2, Petrovič 2 in Kurbus 1)

3.tekma: ŽRK Branik : ŽRK Millennium 18:21 (Rajh B. 7, Kreft 5, Pihlar 4, Kotnik 2, Šijanec 1, Kurbus 1, Karnet 1)

Končni vrstni red: 1.mesto ŽRK Millennium, 2.mesto RK Rače, 3.mesto ŽRK Branik.

Nova sezona 2011/2012

1.B državna rokometna liga je v letošnji sezoni razdeljena na dva dela, in sicer na vzhod in zahod. V rednem delu se odigra 12 tekem, nato pa se najboljše ekipe iz vzhoda in zahoda združijo v enotno ligo, kamor se prenesejo točke iz prvega dela tekmovanja. V prvo državno ligo se uvrstita direktno prvo in drugo uvrščeni ekipi.

Cilj naše ekipe letos je uvrstitev med najboljših 5 klubov v 1.B DRL.

Razpored tekem si lahko ogledate tukaj.

KONEC SEZONE 2009/2010

Sezono je naša ekipa zaključila dokaj hitro. Odigrali smo skupaj 20 tekem, od tega 16 v rednem delu tekmovanja 1. B DRL za ženske. Od teh 16ih smo v šestih tekmah dosegle zmago, v eni pa odigrale neodločeno. To nas je popeljalo na 7. mesto lestvice 1. B DRLŽ in v razigravanje od 6. do 8. mesta. Po izstopu ekipe Branika iz tekmovanja, so nam ostale le še 4 tekme in od teh smo 3 zmagale, 1 izgubile na gostovanju v Kranju. Na koncu sezone je naša članska ekipa ŽRK Millennium na 7. mestu z 19 doseženimi točkami.

Kljub nehvaležnemu 7. mestu, smo igralke zadovoljne z našo ekipo in upamo, da nas drugo leto čakajo novi rokometni izzivi in lov na »zgornji« del razpredelnice 1. B državne rokometne lige ženske. Ob koncu sezone se zahvaljujemo vsem trenerjem, vodstvu kluba, sponzorjem ter vsem, ki so nam letos pomagali pri rokometnih uspehih. Največja zahvala pa gre vsem navijačem, ki ste nas jasno in glasno podpirali na vseh domačih ter gostujočih tekmah. Se vidimo naslednjo sezono!!!

Igralke ŽRK MILLENNIUM

11.4.2010

Ob koncu sezone domačinke slavile

ŽRK MILLENNIUM : RK SAVA KRANJ  27:23 (16:10)

Športna dvorana Radenci, 150 gledalcev, sodnika: Ajdnik Nejc in Smisl Jernej

Domačinke iz Svetega Jurija ob Ščavnici so tekmo začele hitro in odločno ter takoj pokazale, da je tokrat zmaga resnično njihova. Gostje iz Kranja so domačinkam dohajale le do izida 3:3, nato pa so celo tekmo vodile igralke Millenniuma. Povedle so za 5 zadetkov in to razliko obdržale in celo povišale vse do polčasa, ki se je iztekel z izidom 16:10.  Tudi v 2. polčasu so domačinke igrale v istem tempu in v 45. minuti povedle celo za 8 zadetkov. Prednost 8 zadetkov trenerju omogočilo, da da priložnost tudi mlajšim igralkam v domači ekipi, ki so solidno odigrale končnico tekme in gostjam niso pustile blizu. Domačinke so tekmo zmagale z izidom 27:23.

Millennium: Neubauer A., Kreft, Rajh 4, Pihlar 4, Kotnik 3, Šijanec 6, Kurbus 4, Petrovič, Jaušovec 6, Kolosovski. Trener: Ernest Pučko

Sava: Kastelic 3, Šadič 9, Bobnar, Geč, Lajovic 1, Drinič 8, Berčič 2, Đurič, Čosič, Petrovič, Tatič. Trener: Vrbinc Stane

Sedemmetrovke: Millennium 3(3), Sava 9(8)

Izključitve: Millennium 10 minut, Sava 12 minut

28.3.2010

Zmaga v Šempetru

RK ŠEMPETER-VRTOJBA : ŽRK MILLENNIUM 23:32(13:18)

Športni center Hit Šempeter pri Novi Gorici, 50 gledalcev, sodnika: Dolanc Borut, Strnad Boštjan

Tekma končnice tekmovanja od 6 do 8 mesta med ekipama iz Šempetra in iz Svetega Jurija ob Ščavnici se je začela precej izenačeno, vendar so se gostje v 10.minuti 1.polčasa odlepile in povedle z izidom 10:14. Tako so ušle domačinkam, katerim zaostanka več ni uspelo nadoknaditi. Polčas se je končal z izidom 13:18.  Tudi v drugem polčasu so gostje dominirale na igrišču in kljub številnim izključitvam, prednost še povečale. Na koncu so slavile z rezultatom 23:32.

Millennium: Neubauer A., Gregorec, Kreft 2, Rajh 7, Pihlar, Kotnik 8, Šijanec 4, Kurbus 4, Petrovič, Jaušovec 7. Trener: Ernest Pučko

Šempeter - Vrtojba: Zorko 4, Marušič 1, Murovec 2, Kerševan 2, Frančeškin, Arčon, Peroci, Ferfolja 6, Ferčič 8, Fasanelj. Trener: Kožuh Igor

Sedemmetrovke: Millennium 4(4), Šempeter-Vrtojba 8(4)

Izključitve: Millennium 18 minut, Šempeter-Vrtojba 8 minut

6.2.2010

Millennium poražen v Kranju

RK Sava Kranj – ŽRK Millennium 27:23 (11:13)

Športna dvorana Kranj, 20 gledalcev, sodnika: Matovina, Matovina

Igralke Millenniuma so v Kranj prišle z upanjem na zmago, vendar se domačinke rokometašice RK Sava Kranj niso pustile premagati. Slavile so z rezultatom 27:23.

Tekma je bila zelo izenačena in po  končanem prvem polčasu je vse kazalo na zmagoslavje gostij iz Svetega Jurija ob Ščavnici. Prvih 30.minut so namreč rokometašice Millenniuma z dobro igro in borbenostjo pokazale, da hočejo zmago. Vseskozi so narekovale tempo in na odmor odšle z 2 zadetkoma prednosti, 11 proti 13. Tudi drugi polčas je bil odraz izenačenih moči obeh ekip, vendar so domačinke v zadnji četrtini tekme povedle z delnim izidom 3:0, kar je bilo za gostje preveč. Z oslabljeno postavo in mlajšimi ter manj izkušenimi igralkami je Millennium moral proti Kranjčankam priznati poraz.

RK Sava Kranj: Geč, Kastelic 1, Murnik, Gajič, Đurič 4, Šadič 6, Drinič 5, Bobnar 4, Berčič, Lajovic 7, Celar, Petrovič

ŽRK Millennium: Neubauer A., Gregorec, Neubauer S. 1, Kreft, Rajh 4, Pihlar 5, Kotnik 4, Šijanec 4, Kurbus 1, Buzeti, Jaušovec 4

Sedemmetrovke: Sava: 3(4), Millennium 3(3)

Izključitve: Sava 12minut, Millennium 8minut

31.1.2010

Poraz domačink

Žrk Millennium - Žrk Veplas Velenje 26:29 (9:14)

Športna dvorana OŠ Radenci, 100 gledalcev, sodnika: Dejan Čretnik in Miloš Turnšek

Velenjčanke so slavile v Radencih in tako ostale v igri za vrh razpredelnice. Domačinke, ki bi tudi lahko zmagale, so v prvem polčasu nazadnje vodile 4:3, nato pa so pobudo prevzele varovanke trenerke Snežane Rodič, ki so si hitro zagotovile približno pet zadetkov prednosti. V 2. polčasu se domače igralke še niso predale in v 42. minuti jim je uspel preobrat - delni izid 6:0 ter vodstvo 21:20. A Velenjčanke so se nato le zbrale in v zadnjih 10 minutah tekme ponovno pritisnile na plin in povedle ter na koncu slavile z rezultatom 29:26.

Millennium: A. Neubauer, Gregorec 1, Kreft, Štelcar, Petrovič, Buzeti 8, Kurbus 4, Jaušovec 4, Šijanec 6, Kotnik, Pihlar 2, Rajh 1, S. Neubauer. Trener: Ernest Pučko.
Veplas Velenje: Simič, Crnobrnja, Sešel, Vajdl 2, Hofinger 4, Hrnčič 10, Čater, Oberžan, Nakič 6, Herlah, Fatkič 5, Perše, Halilovič 2. Trener: Snežana Rodič.
    Sedemmetrovke: Millennium 4 (1), Veplas Velenje 3 (3).
    Izključitve: Millennium 10 minut, Veplas Velenje 10 minut.

22.1.2010

Poraz v Ajdovščini

Žrk Ajdovščina - Žrk Millennium 38:35 (20:16)

Ajdovščina, 22.1.2010, 50 gledalcev, sodnika: Boljka, Jeraj

Kot gostujoča ekipa v Ajdovščini so morale rokometašice Millenniuma priznati premoč domači ekipi, ki je na koncu zmagala z 38:35.

Tekma je bila izenačena vse do zadnjih minut prvega polčasa, ko so domače igralke povedle s 20:16. Gostujoča ekipa je Ajdovkam povzročala kar nekaj preglavic, saj so se kot favoritinje mogle pošteno potruditi za vsak dosežen gol. Večji boj se je bil še v drugem delu tekme, ko so se gostje iz Svetega Jurija ob Ščavnici približevale domačinkam in lovile prednost. Potem ko so domačinke vodile že tudi z rezultatom 25 proti 19, pa so se jim igralke Millenniuma v 45.minuti približale na 32:30. Na koncu je prevladala domača ekipa in izkušnje teh igralk, ki so si s končnim rezultatom 38:35 priborile zmago.

Žrk Ajdovščina: Sirnik, Ličen, Savnik, Trampuž, Groff 9, Cetič 3, Harej 7, Kavčič 6, Pugelj 7, Medić, Marjanović 6, Brecelj, Logar

Žrk Millennium: Neubauer A., Gregorec 1, Neubauer S. 2, Kreft, Rajh 6, Pihlar, Kotnik, Šijanec 4, Kurbus 10, Buzeti 2, Petrovič, Jaušovec 10

16.1.2010

Remi domačih rokometašic proti Sežani

Žrk Millennium - Žrk Sežana/Ilirska Bistrica 30:30 (16:17)

Športna dvorana Radenci, 150 gledalcev, sodnika: Gorenc in Lindič

Tekma med domačo ekipo Millennium in gostjami iz Sežane se je dramatično končala brez zmagovalca.

Domačinke so zelo dobro začele tekmo in povedle s 4 proti 1. Vendar se tudi Primorke niso dale in vseskozi je bila tekma zelo izenačena. Ob polčasu so celo gostje vodile 16 proti 17. V začetku drugih 30.minut je bolje kazalo gostjam. Igra je bila zelo hitra in groba, kar se je poznalo tudi v izključitvah. Pri Millenniumu so bile izključene: Neubauer S.  3krat, Kurbus S. 2 krat  in Rajh B. 1 krat. Gostje niso imele izključitev. Kljub temu so domačinke v 39.minuti povedle ter z dobro igro priigrale prednost 30 proti 27 v 57.minuti. Ko je že kazalo na zmagoslavje Millenniuma, pa so le te v zadnjih treh minutah izgubile kar 6 žog in zapravile vso prednost, ki jih je stala zmage. Tekma se je končala z rezultatom 30 proti 30.

Žrk Millennium: Neubauer A., Gregorec, Neubauer S. 2, Kreft, Rajh 5, Pihlar, Kotnik 3, Šijanec 8, Kurbus 5, Buzeti 4, Petrovič, Štelcar, Jaušovec 3

Žrk Sežana/Ilirska Bistrica: Ujčič, Rožem 4, Juren 2, Maljevac 3, Vičič, Likar 8, Kralj 4, Božič, Božeglav 5, Borjančič 4, Gorše

Sedemmetrovke: Millennium 1(1), Sežana 4(7)

18.11.2009

Zmaga Millenniuma 29:25 (12:11)

Športna dvorana OŠ Radenci, 15.11.2009 15.00, sodnika: Robert in Marjan Strnad

V 7. krogu tekmovanja v 1. B DRL so članice po pričakovanju slavile proti gostjam iz gorenjske prestolnice Kranja. Prvi polčas je bil zelo izenačen, saj se nobeni izmed ekip ni uspelo oddaljiti za več kot tri zadetke, večinoma pa so že takrat v vodstvu bile domačinke. V nadaljevanju pa so le-te prevzele pobudo in po delnem izidu 5:0 hitro povedle 17:11. In čeprav so gostje skušale znova vzpostaviti ravnotežje jim je to le delno uspevalo, pet minut pred koncem pa so se le vdale.
Jurijevčanke so se s četrto zmago utrdile na sredini lestvice, Kranjčanke pa so ostale na dveh zmagah in s tem v spodnjem delu lestvice.

Millennium: A. Neubauer 1, L. Rajh, Gregorec, S. Neubauer 2, Kreft, B. Rajh 2, Pihlar 2, Kotnik 2, Šijanec 4, Kurbus 5, Buzeti 2, Petrovič, Jaušovec 9, Štelcar. Trener: Ernest Pučko.
Sava Kranj: Vreg 2, Drinič 3, Gajič 2, Šadič 8, Kastelic 2, Celar, Lajovic 1, Berčič, Bobnar 4, Čosič 1, Geč, Pantovič 2. Trener: Stane Vrbinc.
    Sedemmetrovke: Millennium 5 (4); Sava Kranj 7 (4).
    Izključitve: Millennium 8 minut; Sava Kranj 10 minut.

29.8.2009

Članice ŽRK Millenniuma osvojile 3. mesto na 3. tradicionalnem turnirju v Zagorju.

Na turnirju so nastopile 3 ekipe iz 1.A državne rokometne lige (ŽRK Mercator Tenzor Ptuj, RK Zagorje GEN-I, RK Evro casino Kočevje) in ekipa ŽRK Millennium.

Prvo tekmo so naše članice izgubile proti rokometnemu klubu iz Zagorja. V drugi tekmi turnirja so Ptujčanke premagale Kočevsko ekipo. Nato pa je sledila tekma za tretje mesto med ekipama ŽRK Millennium in RK Kočevje. Naše punce so si po 50 minutni borbi priigrale zmago in tako zasedle 3. mesto turnirja. Zagorjanke so v finalni tekmi visoko premagale Ptujčanke.

Rezultati turnirja:
Zagorje GEN - I : ŽRK Millennium  32 : 15 (16:7)
ŽRK Mercator Tenzor Ptuj : RK Kočevje Evro casino 26:25 (15:14)
- Tekma za 3.mesto:
ŽRK Millennium : RK Kočevje Evro casino  15 : 12 (7:7)
- Tekma za 1.mesto :
Zagorje GEN - I : ŽRK Mercator Tenzor Ptuj  32 :22  17: 10)

Končni vrstni red:
1. mesto : RK Zagorje GEN - I
2. mesto : ŽRK Tenzor Ptuj
3. mesto : ŽRK Millennium
4. mesto : RK Kočevje Evro casino

8.8.2009

V sezoni 2008/2009 1.B državne rokometne lige smo se z ekipo članic uvrstili na odlično 4. mesto.